VİZYONUMUZ

OTOMATIKKAPISATIS.COM.TR, Güneş Otomasyon; Otomatik Kapı ve Güvenlik Teknolojileri alanında 2008 yılında faliyetlerine başlamıştır. Gelişmekte olan Otomasyon sektöründe Uluslararası standartlarına uygun kaliteli ürünler, tecrübeli montaj ekipleri ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. OTOMATIKKAPISATIS.COM.TR, Güneş Otomasyon her bütçeye uygun seçenekleriyle müşterilerin ihtiyaçlarını çözmektedir. Uzman personel ve idari yapısıyla hedeflerine sadakat göstererek kararlı adımlar atmış ve başarıya odaklanmıştır. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizdir. Siz değerli müşterilerimizden aldığımız güvenle yolumuza emin adımlarla devam etmekteyiz.Siz değerli müşterilerimizi referanslar arasında görmekten gurur duyarız.Bizlerle görüşmeden kapılarınız konusunda karar vermeyin.

MİSYONUMUZ

Firmanın değişmez prensipleri; daima kalite, kusursuz hizmet, zamanında teslimat ve uygun fiyat olmuştur. Hizmetlerimizde başarı ve sürekliliğin teminatı ''Hizmette dürüstlük ve kalitedir.'' prensibiyle çalışan OTOMATIKKAPISATIS.COM.TR, GÜNEŞ OTOMASYON OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte en iyi hizmeti vermeye devam edecektir.  

HEDEFLERİMİZ

OTOMATIKKAPISATIS.COM, Güneş Otomasyon grubunu başarıya ulaştıran unsur; Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, faaliyetlerinde elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine  amaç edinen öncü bir firma olmak.